אנימציה ללוגו: כל השיטות ליצירת לוגו מונפש

אם אתם עוקבים אחרי הטרנדים בעולם השיווק – ובמיוחד בשיווק מבוסס וידאו – ודאי כבר שמתם לב לכך שהשימוש בהנפשת לוגו (אנימציה ללוגו) הפך לפופולארי מאד – ולא רק בקרב חברות גדולות.

נראה שכל יוצר בווידאו שמכבד את עצמו מוסיף כיום לסרטונים שלו פתיח או סגיר (ולפעמים שניהם)ף שעושים שימוש באנימציה ללוגו – פרט לסרטוני יוטיוב, ניתן להטמיע את הלוגו המונפש בשלל מקומות: אתר אינטרנט, קורסים או ובינרים דיגיטליים, סרטונים ארגוניים, רשתות חברתיות ועוד.

האמת שהעלייה העצומה בפופולאריות של אנימציה ללוגו לא מפתיעה במיוחד, לאור הגדילה המסיבית שאנחנו רואים לאחרונה בווידאו כאמצעי שימוש לעסקים – וגם לשימוש אישי. יותר ויותר אנשים משתמשים בווידאו כיום, בין אם לקידום העסקים שלהם ובין ואם ליצירת סרטונים פרטיים כגון סרטוני חופשה או יום הולדת.

אז איך יוצרים תכל'ס אנימציה ללוגו? יש כמה דרכים:

1. להזמין הנפשת לוגו מותאמת אישית בסטודיו לאנימציה.
זהו פתרון המתאים במיוחד לחברות גדולות עם תקציבים מכובדים, כיוון שהוא כרוך בהוצאה של כמה אלפי שקלים.

2. להזמין הנפשת לוגו אצל פרילנסר בפייבר.
זהו פתרון זול הרבה יותר, אך חשוב לבחור בקפידה את הפרילנסר שאצלו תעשו את ההנפשה, כיוון שזול לפעמים עולה ביוקר 🙂 חשוב לוודא איזה פורמט בדיוק מקבלים, מה הרזולוציה (האם זה קובץ HD או איכות נמוכה יותר), האם יש על הקובץ סימן מים ושאלות רלוונטיות נוספות בטרם ההזמנה.

3. להכין לבד באמצעות תוכנת אפטר אפקטס.
זהו פתרון מושלם לכל מי ששולט בתוכנת אפטר אפקטס של אדובי ליצירת אפקטים בווידאו, ומשתמש בה באופן קבוע. גם בתוכנות עריכת וידאו אחרות אפשר להכין הנפשות כאלה. עם זאת יש לציין, כי לרוב מדובר בתוכנות מקצועיות ומורכבות, שיש לשלם עליהן דמי מנוי חודשיים. אם אינכם שולטים בתוכנה, עדיף לכם למצוא פתרון אחר ולא לבזבז זמן רב וכסף, רק כדי ליצור אנימציה ללוגו.

4. להשתמש בתבניות להנפשת לוגו.
כיום יש לא מעט אתרים שמאפשרים להנפיש את הלוגו באמצעות תבניות אוטומטיות. אם אין לכם עדיין לוגו, תוכלו לעצב לעצמכם לוגו מונפש חדש באפליקציית Canva למשל, וזה אפילו יהיה בחינם. אם אתם רוצים להוסיף אנימציה ללוגו קיים, יש אתרים המציעים תבניות, שאליהן אתם יכולים להעלות את הלוגו ולרכוש את ההנפשה תמורת תשלום חד פעמי של כמה עשרות שקלים.

5. להזמין הנפשה אצלנו 🙂
גם אנחנו עובדים עם תבניות להנפשת לוגו, אבל בניגוד לפייבר או לאתרים אחרים שעובדים עם תבניות, אצלנו יש עם מי לדבר ועם מי להתייעץ! אנחנו עובדים עם שפע של ספקים ויש לנו כבר מספיק ניסיון כדי להתאים הנפשה ללוגו. במידה ובחרתם הנפשה שלא מתאימה ללוגו שלכם, נמליץ לכם על הנפשה אחרת. נסו אותנו!

לצפייה בכל התבניות שלנו לחצו כאן

אודות מונפש

מונפש הוא בית ליוצרי וידאו, המספק מגוון כלים, מאנימציה להנפשת לוגו ופתיחים ליוטיוב ועד קורסים לעריכת וידאו. תהליך הזמנת פתיח וידאו הוא מקוון: בוחרים את ההנפשה שאוהבים מתוך מגוון אפשרויות, משלמים אונליין ומקבלים את הסרטון הסופי בתוך שלושה ימים אליכם למייל

הנפשות פופולאריות

כתבו לנו

פוסטים אחרונים

אנחנו בפייסבוק