מיני קורס עריכת וידאו בחינם, במיוחד למתחילים

למדו עריכת וידאו בסיסית עם פילמורה. אין צורך בניסיון קודם

הטלפון שלכם מלא בסרטונים? בואו נהפוך אותם ליצירות

למי מאיתנו לא שוכבים עשרות סרטוני וידאו בטלפון, שרק מחכים שנעשה איתם משהו? סרטונים מחופשות, סרטונים של הנכדים, סרטונים מבילוי עם החברים, או של התינוקת עושה את צעדיה הראשונים. כולנו נושאים איתנו מצלמת וידאו בכיס במשך כל היום, ומתעדים את חיינו כל הזמן. 
במיני קורס עריכת וידאו בחינם נלמד לקחת את כל חומר הגלם הזה, ולערוך אותו באופן בסיסי. נאחד מספר סרטונים לסרטון אחד, נחתוך קטעים לא רצויים ונלמד איך להוסיף מוזיקה. כל זה – ללא כל תשלום! את העריכה נבצע בעזרת תוכנת פילמורה, הידידותית ביותר לעורכים מתחילים

מה תקבלו בקורס עריכת וידאו בחינם?

5 שיעורים מוקלטים

לאחר ההרשמה תקבלו למייל שם משתמשים וססמה למערכת סמוב, בה מאוחסן הקורס

הסבר להורדת תוכנת העריכה

הקורס כולל הדרכה מיוחדת להורדת תוכנת פילמורה (למחשב), והסבר על גרסת החינם

כתוביות בעברית

אנחנו מאמינים בהנגשה! על כן, כל שיעורי הקורס מלווים בכתוביות מלאות בעברית

הסברים פשוטים

לא ערכתם וידאו מעולם? אל דאגה! הקורס מיועד למתחילים בלי רקע בעריכה

מי אנחנו

אתר מונפש (Moonpash) הוקם בשנת 2020, במטרה להנגיש את העיסוק בווידאו לכולם בלי יוצא מן הכלל – פנסיונרים, בני נוער, בעלי עסקים קטנים, בעלי אתרים ויוצרי תוכן. אנו מציעים שירותים בתחום הווידאו והאנימציה, הנפשת לוגו, קורסים דיגיטליים ומדריכים מגוונים, וכעת גם את המיני קורס בחינם לעריכת וידאו בסיסית.

שאלות נפוצות

איך צופים בקורס?

השאירו את פרטיכם בטופס ההרשמה (בתחתית העמוד) ומייד לאחר מכן תקבלו למייל את כל הפרטים הדרושים: קישור, שם משתמש וסיסמה לכניסה לפורטל שבו מתארח הקורס.תוכלו לחזור ולצפות בקורס בכל עת. 

האם צריך לשלם על תוכנת העריכה?

הקורס מלמד עריכה על תוכנת פילמורה, תוכנה ידידותית ופשוטה למתחילים, ובין הזולות ביותר בשוק תוכנות העריכה. אין צורך לרכוש אותה כדי להתחיל את הקורס. ניתן להוריד גרסה חינמית שלה למחשב לצוך הלימוד, ולהתנסות עליה. אולם, כאשר תרצו לייצא סרטונים בגרסת התוכנה החינמית, הם יכללו סימן מים גדול. אם תרצו להסיר את סימן המים, תצטרכו לרכוש רישיון בתשלום לתוכנה. העלות היא כאמור זולה, ועומדת על כ-65 דולר לרישיון (תשלום חד פעמי).

האם עורכים באמצעות הסלולר?

לא. קורס זה מלמד איך לעבוד עם גרסת הדסקטופ של פילמורה, באמצעות המחשב (לא משנה אם נייח או נייד). אמנם לפילמורה יש גם אפילקציה סלולרית שאתם מוזמנים לחקור, אך קורס זה מלמד כאמור על גרסת הדסקטופ. 

מה לומדים בקורס?

הקורס מיועד למתחילים, ונותן כלים בסיסיים לעריכת וידאו. הנושאים הנלמדים בקורס הם:
1. הורדת תוכנת פילמורה.
2. היכרות עם מסך העריכה.
3. איך לחתוך סרטון.
4. איחוד סרטונים.
5. איך להוסיף מוזיקה לסרטון.

האם הקורס כולל כתוביות?

בהחלט. כל השיעורים מלווים בכתוביות בעברית.

מה משך הקורס?

הקורס כולל 5 שיעורים, והוא באורך כולל של כ-37 דקות.

כאן נרשמים